-30%

штипки за ВЕТРОБРАНИ 4 бр.

Каталошки број clpgp001

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 288,00

Special Price ден 201,60

Regular Price: ден 288,00

Special Price ден 201,60

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

штипки за ВЕТРОБРАНИ 4 бр.

Техничка информација

  • EAN: CLPGP001
  • Тип продукт: Щипки
  • Број делови во комплетот: 4
  • Weight: 1.000
  • Производител: Gelly Plast
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)