-70%

Продектори за фарови за Mercedes Actros 1996-2003

Каталошки број EGR3820

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 1.856,00

Special Price ден 556,80

Regular Price: ден 1.856,00

Special Price ден 556,80

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

квалитетни продектори за фарови EGR

секој модел продектори е строго специфичен за определен модел автомобил. изработени са од висок квалитетен и здрав акрил с помошта на най-новата CAD технологија. Продекторите за фарови EGR са проектирани да предпазват фаровите на автомобилот Ви од камчиња и насекоми. кој секој модел е совпадлив с формата на фара.

С над 40 годишния си опит в производстводо на Автомобилски аксесоари EGR изпъква пред останалите производители с квалитет, издръжливост и иновативност. Продекторите за фарови предлагани од компанијата са со специфично закрепване, кој се поставуват с помошта на специални крепежи. Необходимо е преди монтажа фаровите да бидат внимателно исчистен!

Защо да поставя продектори на фаровите си?

Продекторите не са просто аксесоар, кој седи за убавина. тоа е сигурна заштита од кршење при контакт с камчиња и други чужди тела. со сигурност Ке биде по-евтино да закупите продектори за фарови, од колкодо оригинални фарови. С наличието на тој страходен аксесоар Ке спестите не само пари, но и време. Предпазете фаровите на автомобилот си с продектори за фарови EGR.

Дополнителни податоци

  • комплетът располага с неопходните за модела крепежни елементи.
  • Перфектно пасување на продекторите без Дополнителни корекции.
  • подетално упатство за монтажа во секој комплет.
  • 100% произведени и проектирани в Австралија.
  • 100% квалитет.
  • 100% пасување.Техничка информација

  • Weight: 0.3000
  • Производител: EGR
  • EAN: 900000022
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)