-15%

Предни ветробрани Heko за Suzuki Swift 5 врати 2005-2010

Каталошки број HK-28614

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.683,78

Special Price ден 2.281,34

Regular Price: ден 2.683,78

Special Price ден 2.281,34

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

квалитетни предни ветробрани HEKO

секој модел ветробрани е строго специфичен за определен модел автомобил. Ветробраните са изработени од висок квалитетена и удароеластичена пластика. Предлагат се предимно в темно затемнет цвят тој модел ветробрани е проектиран да се постави в рамката на вратата. Преди да ги поставите почистете рамката на вратата, за да можете лесно и брзо да поставите ветробраните.

Полската компанија HEKO с над 25 годишната си историја, кој производител на високквалитетни ветробрани, успява да съчетае висок квалитет, перфектно пасување и достапна цена веден од най-разпространените авто аксесоари - Ветробраните.

основниот коз вракатана компанијата е перфектодо пасување на секој модел. Ветробрани HEKO се предлагат в комплет предни ветробрани за автомобили, џипови, тоарни автомобили, камиони, влекачи и автобуси.

Еластичност!
- Еластичниод материал позволева на ветробраните да се огъват без да се чупят.

UV заштитен филтер!
- Ветробраните располагат с микрофилм, заштитуващ ги од ултравиолетови зраци.

Перфектна аеродинамика!
- Иновативната аеродинамична форма, позволеваща безопасна циркулација на воздушен проструја ввнатрешноста на автомобилот.

Техничка информација

  • Weight: 1.500
  • Производител: HEKO
  • EAN: 0000110610
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)