-12%

Предни ветробрани Heko за Renault Kangoo 2003-2007 година/Nissan Kubistar после 2006 година

Каталошки број HK-27119

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.360,00

Special Price ден 2.950,00

Regular Price: ден 3.360,00

Special Price ден 2.950,00

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Квалитетни предни ветробрани HEKO

Секој модел на ветробрани е строго специфичен за одреден модел на автомобил. Ветробраните се изработени од високо квалитетна и отпорна на удари од пластика. Достапни главно во темно затемнети бои, овој модел на ветробрани е дизајниран да се става во рамката на вратата. Пред да ги поставите, исчистете ја рамката на вратата за да можете лесно и брзо да ги инсталирате ветробраните.

Полската компанија HEKO со над 25 години историја, која е производител на високо квалитетни ветробрани, успева да комбинира висококвалитетно, совршено вклопување и прифатлива цена во една од најчестите додатоци за автомобили - ВЕТРОБРАНИ.

Главниот адут во рацете на компанијата е совршено вклопување на кој било модел. Ветробраните HEKO се достапни како комплет предни ветробрани за автомобили, џипови, камиони, влекачи, трактори и автобуси.

Флексибилност!
- Еластичниот материјал овозможува свиткување на ветробранот без да се скрши.

UV заштитен филтер!
- Ветробраните има микрофилм кој ги штити од ултравиолетовите зраци.

Перфектна аеродинамика!
- Иновативната аеродинамична форма, овозможувајќи безбедна циркулација на протокот на воздух во каросеријата на автомобилот.

Техничка информација

  • Weight: 1.500
  • Производител: HEKO
  • EAN: 0000110360
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)