-25%

LED Сијалици H1 EVO Series

Каталошки број 0120020401

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.267,84

Special Price ден 1.700,80

Regular Price: ден 2.267,84

Special Price ден 1.700,80

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Најнова технологија на лед осветлување за вашето возило. Чист видик со ЛЕД супер бело светло. Лесна монтажа. Сијалиците содржат кулери за ладење на сијалиците. Отпорни на влага и други влијанија. ПРОИЗВОДОТ ПОДЛЕЖИ НА ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА. Техничка спецификација. Јачина: 30w Волтажа: 12v Чип: Flip COB Лумени: 4000 Работни часови: 30.000 Агол на светење: Двострано светење

Техничка информација

  • EAN: N/A
  • Тип LED лампи: H1 LED
  • Предназначение за крушки: ЗА ФАРОВЕ
  • Волтаж: 12 V
  • Мощност: 30W
  • Тип цокъл: No
  • Светлина: Ладна бела
  • Weight: 0.5000
  • Производител: No
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)