ХЕКО БМВ серија 3 Е36 4 ВРАТИ 1991-1998 ЗАДНИ

Каталошки број 11138-1

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊА И НАРАЧКА:
070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

ден 1.408,00
ден 1.408,00

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

ХЕКО БМВ серија 3 Е36 4 ВРАТИ 1991-1998 ЗАДНИ

Техничка информација

  • EAN: 0000077281
  • Број делови во комплетот: 2
  • Weight: 1.0000
  • Производител: HEKO
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)